Słoneczne, rodzinne wakacje w Chorwacji

Zapraszamy na rodzinny  wyjazd wakacyjny na wody Adriatyku do Chorwacji. Planowana trasa przebiegać będzie z portu w Primostar wzdłuż wybreża Chorwackiego do samego Dubrownika.

Powrót również do mariny w Primostar lecz całkiem inną trasą, tak aby trasa nie była zdublowana dla osóbjadących na dwa etapy.

Rejs przeznaczony jest dla całych rodzin z dziećmi, osób samotnych oraz grup przyjaciół. Uczestników będziemy dzielili na poszczególne jachty w zależności od wieku dzieci. Podczas rejsu, który będzie odbywał sie w grupie jachtów, przewidziana jest opieka dla dzieci w czasie wolnym którą to będzie sprawowana przez pedagoga. Duża ilość małych portów oraz przepięknych zatoczek i kotwicowisk zapewni niezapomniane wspomnienia. Chorwacja, która słynie z przepięknego morza oraz wybrzeża ukrywa jeszcze wyspy z dużą ilością zabytków oraz niespotykaną roślinnością śródziemnomorską, którą widzą nieliczni - czyli my, żeglarze.

Opis proponowanych tras:
Rejs rozpoczynamy w miejscowości Promostar. W stronę Dubrownika będziemy lyneli zewnętrnymi wyspami Chorwackimi. (tu podam dokładne trasy przelotu). Trasa powrotna natomiast przebiegać będzie wyspami środkowymi. (tu również wpiszę trasę jaka zaplanuje). Noclegi przewidujemy głównie w portach z pełnym węzłem sanitarnym oraz sklepami. Biorąc pod uwagę dużą liczbę cichych kotwicowisk proponujemy również spędzenie nocy na kotwicy w kameralnym nastroju przy dźwiętu nie jednej gitary :-)

 

Proponowane miejsca:

Wyprawa do Skradiny na Krka

W naszych planach jest również wpłynięcie w malownicze wąwozy rzeki Krka i nocleg w przepięknej miejscowości Skradina, gdzie podczas dnia zwiedzimy rezerwat przyrody z przepięknymi wodospadami. (oczywiście polecamy kąpiel)

Co podczas rejsu

Z racji tego iż,  nie jesteśmy organizatorami turystyki i zapewniamy szkolenia żeglarskie oraz nocleg na jachtach, podczas  rejsu możemy  zaproponować  pomoc w kwestiach należących do Państwa, takich jak:

  • zaprowiantowanie jachtu
  • wejścia do parków narodowych
  • chorwacka kolacja w restauracji 
  • zwiedzanie ciekawych pobliskich zabytków, które możemy wskazać

Flotylla jachtów

Flotylla jachtów

Jedną z form żeglowania, na którą bardzo serdecznie zapraszamy, to wspólne pokonywanie morskich mil w zorganizowanej flotylli jachtów. Możesz dołączyć do naszej załogi jachtu prowadzącego flotylle. Możesz również, jeśli posiadasz patent, poprowadzić swój jacht ze swoją załogą w naszej flotylli. Opcja ta jest szczególnie doceniana przez osoby, które posiadając uprawnienia jeszcze czują potrzebę pomocy doświadczonego skippera lub po prostu chcą dobrze się bawić w towarzystwie innych jachtów pełnych osób z tą samą pasją żeglarską. Chętnie pomożemy w czarterze jachtu, w organizacji trasy, będziemy wspierać Cię przy manewrach – będziesz pod naszym stałym nadzorem. Oferujemy wiele atrakcji, świetną atmosferę i super zabawę, przy równoczesnym nabywaniu cennych doświadczeń i podnoszeniu poziomu umiejętności. Program całej wspólnej imprezy ustalamy oczywiście jeszcze przed rejsem.

Wyżywienie i kasa pokładowa 

Składka na kasę pokładową nie powina przekroczyć 110 euro na osobę (1 tydzień). Wydatki z kasy pokładowej to:

- ubezpieczenie kaucji,

- zakup paliwa do jachtu oraz pontonu,

- opłaty portowe,

- silnik do pontonu,

- pościel i ręczniki,

- pamiątki dla Państwa z rejsu.

- taksa klimatyczne -1,30 euro za osobo/dzień

Na jedzenie jest odzielna składka w zależności od zachcianek załogi :) 
Informacje dodatkowe:

W czasie rejsu można uzyskać ok. 65 godzin stażowych  w opini dla PZŻ.

Czym pływamy:
Planujemy rejs na 3 jednostki po 10 osób 
Transport na akwen:
Samodzielny do mariny w Primostan. W przypadku rejsu dielonego udzielamy wszystkich wskazówek telefonicznie.

Terminy Rejsów

 

Nr Rejsu

Akwen

Termin rejsu

Cena rejsu

ilość miejsc

Chorwacja 1

Pirować - Kornaty-Hvar

18-25.07.2020

1550 zł 

3 jachty 10 osobowe

Chorwacja 2

Pirovać - hwar-Makarska

25.07-01.08.2020

1550 zł 

3 jachty 10 osobowe

I SEE the SEA s.c.

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek