Popłyń z Nami w rejs

"Podaruj sobie trochę lataw środku zimy" - Rejsy po urokliwych Wyspach Kanaryjskich na których panuje wieczna wiosna . Pływamy tam od litopada do marca. Serdecznie zapraszamy

Rejsy szkoleniowo - stażowe wraz z egzaminem. Przepiękna podróż przez Gibraltar, majorkę, Sardynię, Sycylję, Maltę prosto do Aten.

Majorka - wyspa marzeń każdego z nas. Piękne widoki, ciepły klimat, peszne owoce morza oraz dużo zwiedzania. Ibiza raj młodzieżowy - dyskoteki, plaże, quady, skutery - żeby tylko kieszeń wytrzymała.

Dwudniowe wypady na Zatokę Gdańską, połączone ze zwiedzaniem Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu. Podczas pływań troszeczkę treningu w manewrówce oraz z prowadzenia jachtu.

Morze Bałtyckie

rejsy żaglowcem

Dla spragnionych naszego kapryśnego Morza Bałtyckiego zapraszamy na rejsy na Bornholm, Gotland lub wybrzeże Litwy i Estoni. Podczas rejsu również trochę Polskiego wybrzeża oraz portów.

Słoneczne wyspy Greckie - to co każdy lubi najbardziej. Klimatyczne porty, ciepła woda oraz tereny nieskażone cywilizacją. Tylko z Nami. Najciekawsze porty, zatoki oraz restauracje. Zero niezadowolonych klientów.

Chorwackie wakacje - nic dodać nic ująć. Rejsy które prowadzimy od kilku lat dla rodzin z dziećmi, singli jak i wszystkich innych. Rejs prowadzone przez absolwentów naszych szkoleń żeglarskich . Zapraszamy

Rejs stażowy Aten na Teneryfe

one way od listopada 2020

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 7 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów. Rejs prowadzony przez obsadę dwuch kapitanów.

Rejs stażowy Teneryfy do Aten

one way od marca 2021

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 7 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów. Rejs prowadzony przez obsadę dwuch kapitanów.

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 5 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów. Rejs prowadzony przez obsadę dwuch kapitanów.

Rejs na Seszelach

one way od listopada 2020

Sam oceń.

Strefa Rejsowicza

Jeśli wybrałeś rejs prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy równierz o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

Zapisz się na rejs

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Event Sławomir Wężyk . NIP 7281250010 z siedzibą w Łodzi.. przy Jagienki 29m m 17. Pani/Pana dane osobowe będą  przetwarzane w celu zgłoszenia na egzamin oraz w celach księgowych. Dane mog zostać udostęnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów  prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania  -kontakt +48531225750 ..  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymanie przez nas waszych danych kontaktowych.

I SEE the SEA s.c.

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek