Majorka, Minorka, Ibiza

Zapraszamy na rejsy po Balearach !!!!

rejs dla każdego lubiącego dobrą zabawę w wyśmienitym towarzystwie

Osobom spragnionym słońca i ciepłej wody proponujemy spędzenie weekendu majowego na luksusowym jachcie żaglowym Oceanis 50, pływając pomiędzy przepięknymi wyspami na Balearach tj. Majorce, Ibizie, Rezerwacie Cabrera oraz Minorce. Czas spędzać będziemy na opalaniu, zwiedzaniu pięknych zatoczek i plaż tych wysp  oraz miast i portów umiejscowionych nad brzegiem. Dla koneserów hiszpańskiego risotta z owocami morza oraz tamtejszego wina jest to prawdziwy raj dla podniebienia. Dla miłośników żeglarstwa nie zabraknie również atrakcji. Praca na żaglach, prowadzenie jachtu, manewry portowe, praca na mapach i ploterach jest w codziennych obowiązkach. Pozostałej części załogi pozostaje błogi relaks lub ciężka praca :) Rejsy przeprowadzamy dwa razy do roku tj. wiosną (kwiecień, maj ) oraz we wrześniu. Rejs preferowany dla całych rodzin, grup przyjaciół oraz singli.

Dla osób goniących lato zapraszamy na rejs wrześniowy z Majorki na Ibizę. Rejs, w którym głównym celem jest wyspa Ibiza oraz Formentera. Podczas rejsu proponujemy uczestnikom jednodniowy wypad na ląd, okiełznanie skuterów lub kładów i zwiedzenie wyspy od strony lądu oraz udanie się na dyskotekę. Nie ominie nas również nocleg na kotwicowisku błękitnej laguny plaży nr 1 Top 10 Europy. W tym czasie na Ibizie odbędzie się zakończenie sezonu klubowego, którego to również nie ominiemy. Rejs przeznaczony dla osób dorosłych.
Trasę ustalamy wspólnie biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne oraz charakter rejsu. Nie będziecie cierpieli na brak rozrywek.

Wyżywienie i składka burtowa:
Wyżywienie na jacht kupujemy na miejscu w przyportowych marketach z kasy jaką na nie przeznaczycie (w przeliczeniu 200-250 zł osoba/tydzień) oraz robimy je wspólnie. Jacht jest wyposażony w kompletną kuchnię z piekarnikiem oraz lodówkę z zamrażalką. Wszystkie informacje uzyskasz pod nr telefonu oraz kontakcie e- mail w zakładce kontakt.

Informacje dodatkowe: 
W czasie rejsu jak zwykle szkolenia żeglarskie, bosmańskie i nawigacyjne, które umilą nam czas na wodzie. Na wybranych rejsach, dla zainteresowanych, przeprowadzamy szkolenie przygotowywawcze do egzaminów PZŻ i ISSA na stopnie żeglarskie. W czasie trwania rejsu można uzyskać do 100 godzin stażowych. Dla zainteresowanych przeprowadzamy egzamin na patent żeglarz jachtowy lub Jachtowy Sternik Morski w Polsce - Gdynia.

Czym pływamy oraz skąd starujemy
Rejs na jachcie Oceanis 50.

W czasie rejsów wrześniowych Oceanis 473

Miejsce zbiórki to marina Lalonja w Palma de Malorca - samo centrum morskie w stolicy Majorki

W przypadku ostatniego rejsu startujemy z Ibizy i kończymy w Palma De Malorca

Koszty rejsu: 

Według cennika w opisie poszczególnego rejsu.

W przypadku braku możliwości dotarcia do miejsca zaokrętowania lub ogłoszenia kwarantanny przed rejsem, dla osób powracających z Hiszpanii, koszt rejsu podlega zwrotowi.

Koszty dodatkowe: 

Po zaokrętowaniu załoga robi składkę pokładową na wspólne wydatki około 120 euro na:

- ubezpieczenie kaucji

- zabezpieczenie na opłaty portowe w portach, w których przebywamy

- zakup paliwa, które wykorzystamy podczas rejsu do jachtu oraz pontonu

- butlę z gazem

- silnik do pontonu

- pościel dla każdej osoby

- sprzątanie końcowe  - opłata 180 euro - wymogi czarterowni

Składka pokładowa jest bezzwrotna, lecz nie podlega podwyżce w przypadku przekroczenia sumy wydatków przeznaczonych na eksploatacje i nie jest uzależniona od ilości osób na rejsie.

Skipper nie bierze udziału w opłatach portowych oraz składkach na jedzenie na jachcie.

Port zaokrętowania  na Majorce to La Lonja Marina Charter w Palma de Malorca 

Wyżywienie na rejsie oraz inne atrakcje np.: quady-skutery, restauracje, muzea pozostają w kwesti załogi.
Transport na akwen:
Ceny przelotu na akwen kszałtują się w granicach od 300 do 700 zł w dwie strony. Pomagamy w szukaniu oraz zakupie biletów.

Nasz Oceanisek

Terminy Rejsów

Nuner rejsu

Termin rejsu

Trasa rejsu

Koszt rejsu

wolne miejsca

M 1

w przygotowaniu

Majorka - Minorka - Majorka

1650 zł

10

M 2

 
 
 
 

M3

 
 
 
 

M4

 
 
 
 

I SEE the SEA s.c.

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek