Popłyń z Nami w rejs

Słoneczne wyspy Greckie - to co każdy lubi najbardziej. Klimatyczne porty, ciepła woda oraz tereny nieskażone cywilizacją. Tylko z Nami. najciekawsze porty, zatoki oraz restauracje. Zero niezadowolonych klientów.

Morze Bałtyckie

rejsy żaglowcem

Dla spragnionych naszego kapryśnego Morza Bałtyckiego zapraszamy na rejsy na Bornholm, Gotland lub wybrzeże Litwy i Estoni. Podczas rejsu również trochę Polskiego wybrzeża oraz portów.

Finlandia - Szwecja

Bałtyckie szkiery

Przepiękne tereny, cisza, natura, "Białe noce" - co jeszcze dodać.

Trudny nawigacyjnie i żeglarsko zakątek naszego Morza Bałtyckiego.

I tu musisz pojechać. Sprawdź sam.

Dwudniowe wypady na Zatokę Gdańską, połączone ze zwiedzaniem Helu, Jastarni, Gdańska lub Sopotu. Podczas pływania troszeczkę treningu w manewrówce oraz z prowadzenia jachtu.

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 5 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów.

Zimowe rejsy po ciepłych morzach. Rej stażowy ze szczegółowym szkoleniem na skippera. Podczas rejsu dla chętnych, szkolenie na Jachtowego Sternika Jachtowego. Zapraszamy

Rejsy stażowe dla prawdziwych twardzieli. Ponadto można uzyskać staż na wodach pływowych. 6 etapów i 8 kultowych portów. Podczas rejsu wstępne szkolenia na JSM. Zapraszamym.

"Podaruj sobie trochę lata w środku zimy" - Rejsy po urokliwych Wyspach Kanaryjskich, na których panuje wieczna wiosna. Pływamy tam od grudnia do marca. Serdecznie zapraszamy!

Majorka - wyspa marzeń każdego z nas. Piękne widoki, ciepły klimat, pyszne owoce morza oraz dużo zwiedzania. Ibiza raj młodzieżowy - dyskoteki, plaże, quady, skutery - żeby tylko kieszeń wytrzymała.

Rejsy szkoleniowo - stażowe wraz z egzaminem. Przepiękna podróż przez Gibraltar, Majorkę, Sardynię, Sycylię prosto do Aten.

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 7 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów. Rejs prowadzony przez obsadę dwóch kapitanów.

Chorwackie wakacje - nic dodać nic ująć. Rejsy które prowadzimy od kilku lat dla rodzin z dziećmi, singli jak i wszystkich innych. Rejsy prowadzone przez absolwentów naszych szkoleń żeglarskich. Zapraszamy!

Rejs na Seszelach

one way od listopada 2021

Sam oceń.

Zapisz się na rejs

Strefa Rejsowicza

Jeśli wybrałeś rejs prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy również o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma "Event" Sławomir Wężyk, NIP 7281250010, z siedzibą w Łodzi przy ul. Jagienki 29 m 17. Pani/Pana dane osobowe będą  przetwarzane w celu zgłoszenia na egzamin oraz w celach księgowych. Dane mogą zostać udostęnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania  - kontakt +48531225750.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymanie przez nas Waszych danych kontaktowych.

I SEE the SEA s.c.

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek