Popłyń z Nami w rejs

Słoneczne wyspy Greckie - to co każdy lubi najbardziej. Klimatyczne porty, ciepła woda oraz tereny nieskażone cywilizacją. Tylko z Nami. najciekawsze porty, zatoki oraz restauracje. Zero niezadowolonych klientów.

Morze Bałtyckie

rejsy żaglowcem

Dla spragnionych naszego kapryśnego Morza Bałtyckiego zapraszamy na rejsy na Bornholm, Gotland lub wybrzeże Litwy i Estoni. Podczas rejsu również trochę Polskiego wybrzeża oraz portów.

Finlandia - Szwecja

Bałtyckie szkiery

Przepiękne tereny, cisza, natura, "Białe noce" - co jeszcze dodać.

Trudny nawigacyjnie i żeglarsko zakątek naszego Morza Bałtyckiego.

I tu musisz pojechać. Sprawdź sam.

Dwudniowe wypady na Zatokę Gdańską, połączone ze zwiedzaniem Helu, Jastarni, Gdańska lub Sopotu. Podczas pływania troszeczkę treningu w manewrówce oraz z prowadzenia jachtu.

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 5 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów.

"Podaruj sobie trochę lata w środku zimy" - Rejsy po urokliwych Wyspach Kanaryjskich, na których panuje wieczna wiosna. Pływamy tam od grudnia do marca. Serdecznie zapraszamy!

Majorka - wyspa marzeń każdego z nas. Piękne widoki, ciepły klimat, pyszne owoce morza oraz dużo zwiedzania. Ibiza raj młodzieżowy - dyskoteki, plaże, quady, skutery - żeby tylko kieszeń wytrzymała.

Rejsy na STS Borchardt

Zapraszamy na niezapomniane rejsy na żaglowcu. Rejsy pod dowództwem kpt. Anny Kiełbik - Piwońskiej

Sam oceń.

Rejsy szkoleniowo - stażowe wraz z egzaminem. Przepiękna podróż przez Gibraltar, Majorkę, Sardynię, Sycylię prosto do Aten.

Rejsy stażowe. Dużo pływania i ciągła praca za sterem. Do pokonania 2300 Mm w czasie 7 tygodni. Prawdziwa szkoła dla skiperów i przyszłych kapitanów. Rejs prowadzony przez obsadę dwóch kapitanów.

Chorwackie wakacje - nic dodać nic ująć. Rejsy które prowadzimy od kilku lat dla rodzin z dziećmi, singli jak i wszystkich innych. Rejsy prowadzone przez absolwentów naszych szkoleń żeglarskich. Zapraszamy!

Rejsy stażowe dla prawdziwych twardzieli. Ponadto można uzyskać staż na wodach pływowych. 6 etapów i 8 kultowych portów. Podczas rejsu wstępne szkolenia na JSM. Zapraszamym.

Rejs na Seszelach

one way od listopada 2021

Sam oceń.

W poniższym linku znajdziesz  informacje dotyczące organizacji samego już wyjazdu tj. Ogólnych Warunkach Umowy, pierwszego kontaktu z jachtem, co zabrać na rejs, gdzie i jak szukać lotów, sytuacja Covid w danym kraju, kwestia ubezpieczenia siebie na czas trwania rejsu. Zapraszmy

Zapisz się na rejs

Strefa Rejsowicza

Jeśli wybrałeś rejs prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy również o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma "Event" Sławomir Wężyk, NIP 7281250010, z siedzibą w Łodzi przy ul. Jagienki 29 m 17. Pani/Pana dane osobowe będą  przetwarzane w celu zgłoszenia na egzamin oraz w celach księgowych. Dane mogą zostać udostęnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania  - kontakt +48531225750.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymanie przez nas Waszych danych kontaktowych.

Grupa Morskie Szwędaki

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek