Szkolenia żeglarskie i motorowodne

kursy doszkalające

Intensywny kurs na patent żeglarza jachtowego na wodach Zalewu Włocławskiego oraz Zatoki Gdańskiej. 

Profesjonalny wekendowy lub tygodniowy kurs na patent jachtowego sternika morskiego zakończony egzaminem. Kurs odbywa się w Gdyni przy klubie Akademi Morskiej.

Sternik Motorowodny 

Warszawa, Gdynia, Zalwew Włocławski, Łódź

Zdobywaj umiejętności i patent na sternika motorowodnego. Po naszych kursach będziesz pływał bezpiecznie.  Kursy Jednodniowe

Profesjonalne kursy instruktorskie .

Instruktor Sportu w dziedzinie żeglarstwo, Instruktor sportu w dziedzinie sporty motorowodne, Instruktor żeglarstwa ISSA

Manewrówka portowa dla JSM 

Kurs przeznaczony dla sterników którzy w przyszłości samodzielnie będą lub luż prowadzą jachy. Zdobądź profesjonalne doświadczenie.

Licencja na holowanie narciarza obiektów pływających.

Międzynarodowa licencja na radio krótkiego zasięgu.

Obowiązkowe uprawnienia wymagane przy prowadzeniu czarterowych jednostek morskich.

Strefa Kursanta

W razie jakichkolwiek pytań prosimy równierz o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Event Sławomir Wężyk NIP 7281250010 z siedzibą w Łodzi przy Jagienki 29 m 17 oraz Firma I see the sea s.c. NIP  7282835304 z siedzibą w Łodzi przy Jagienki 29. Pani/Pana dane osobowe będą  przetwarzane w celu zgłoszenia na egzamin oraz w celach księgowych. Dane mogą zostać udostęnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów  prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania  - kontakt +48531225750. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymanie przez nas Waszych danych kontaktowych.

Grupa Morskie Szwędaki

e-mail: biuro@morskieszwedaki.eu

telefon: +48 531 225 750 Sławek

             +48 798 379 231 Gromek